Kurumsal

Ermaket olarak yaptığımız şeylerin her zaman bilincinde olduk ve bizim yaptıklarımız ile bizden beklenenleri her zaman karşılaştırarak daha iyi yapabileceğimiz şeylerin her zaman farkında olmaya özen gösterdik. İnşaat sektörünün hızlanmasında büyük katkımızın olduğu kesindir ve bunun nedeni ise insanların görmeden ev sahibi olmam kalıbını günden güne yıkmamızdır. O kadar gerçeğe yakın tasarımlar yapıyoruz ki bu şekilde insanlar ev bitmeden mimari maketine bakarak evin gerçeğini görmüşçesine oluyor ve beğenirse düşünmeden alıyor. Bu aşamada bizim vizyonumuzher zaman daha iyi tasarımlar ortaya çıkarmak için kendimizi geliştirmektir. Her tasarımın üzerine daha iyilerini koyarak yolumuza devam edeceğiz.

 

En büyük vizyonumuzdünyanın maket sektöründe ileri gelen firması olmaktır. Hem Türkiye genelinde hem dünya genelinde başarılarımızı duyurmak ve inşaat sektörünün vazgeçilmez bir kalbi olmak istiyoruz. Her türlü yapılacak yeniliğin maketini yapmaya hazırız ve bunu herkesten önce en iyi şekilde tasarlayıp öne süreceğimizin garantisini hep verdik ileriye yönelik bundan dolayı ismimizin daha çok duyulacağından eminiz. Çünkü işlerimiz büyüdükçe ve çalıştığımız firma sayıları arttıkça geleceğe ismimizi altın harfler ile yazdırıp dünyanın en iyileri arasına girmeye çalışacağız. Maket sektörü gerçekten çok emek isteyen, sabır isteyen ve farklı bakabilme özelliğine sahip olma özelliği isteyen bir sektördür. Bizim diğer vizyonumuz ise farklı bakabilme algımızı sürekli geliştirmek ve kimsenin düşünemeyeceği yenilikler ile insanları şaşırtmak ve bu şekilde vazgeçilmeyen bir firma olmaktır.

Farklı olmak her zaman her firmayı öne çıkarır bu şekilde kazanımları arttırır bizim firmamızda her zaman verilen işi en kısa zamanda sadakatle teslim etmiştir. Müşteri memnuniyeti açısından sorunla karşılaşmadığımız gibi müşteri potansiyelimiz günden güne artmaktadır hedefimiz bunu daha çok arttırmak aynı anda birçok işi beraber yürütmektir. Ne kadar çok müşteri tarafından iyi dönüş alırsak o kadar daha çok yeni maket yapma şansımız olacağını biliyor ve müşterinin düşüncelerini her zaman önemsiyoruz. Farklı tasarım yöntemlerini araştırıp bu konulardan kendimizi geliştirmeye gelecek te de açığız çünkü ne kadar teknik bilgiye sahip olursak o kadar yenilik ile başarıya imza atacağımızın farkındayız.

Ermaket olarak ne yaptığımızı biliyoruz sağlam adımlar ile kendimizi dünyanın en iyi maket firmaları arasında görüyoruz.